Xhinsi trendi i momentit, pamjet më shik që u shfaqën në Javën e Modës në Paris

Xhinsi është padyshim një nga dukjet e preferuara klasike të të gjitha kohërave dhe do të vazhdojë pasi është një nga artikujt e domosdoshëm për koleksionin Spirng 2023.

Këtë vit mund të themi se ai është një nga protagonistet në fushën e modës me copa të stilit unik si kominoshe, korse, funde dhe ‘look’ total që bëjnë përshtypje.

Pa harruar sigurisht xhinset e preferuara të përjetshme që i shohim në shumë stile dhe dizajne të ndryshme si të gjera, me bel të lartë, me të dredhura apo zbukurime vintage etj.PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu