Vajza, vëmendje! Me këtë truk, do ta aplikoni penelin si një profesioniste

Peneli është një ndër produktet, pa të cilin shumë vajza nuk bëjnë dot. Kjo për shumë arsye: i bën sytë të duken më bukur, më të mëdhenj në varësi të mënyrës se si aplikohet dhe i jep intensitet pamjes. Megjithatë, eyeliner-i është mjaft i vështirë për t’u aplikuar dhe kërkon pak përqendrim.

Nëse dikush nuk e bën çdo ditë për një kohë të gjatë, me siguri do të mundohet pak derisa të arrijë një efekt simetrik. Praktika e përditshme është e vetmja gjë që do t’ju ndihmojë të bëni linja perfekte, plotësisht simetrike të eyeliner-it, por truku i mëposhtëm do t’ju “shpëtojë” derisa ta mësoni.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu