Të vetmet palë pantallona që ia vlen t’i keni në valixhen tuaj të pushimeve

Këtë verë temperaturat janë në të kuqe dhe e vërteta është se mezi presim të jemi në plazh dhe të shijojmë detin dhe diellin. Me një vapë të tillë, është më mirë të mos vishni rroba dhe pantallona të rënda dhe të preferoni dizajne më të ajrosura.

Nëse dëshironi të shtoni një palë pantallona në gardërobën tuaj, atëherë ia vlen të shtoni një linjë komode që do ta vishni edhe në plazh. Fashionistja e njohur, Danielle Bernstein na tregon dizajnin e saj të preferuar që e vesh me rroba banje dhe një këmishë elegante jeshile me fustanella.

Në një tjetër paraqitje me këto pantallona, ​​Danielle zgjedh një bluzë të përshtatshme dhe kompleton look-un e saj me një kapele dhe një rroba banje. Dëshironi të shtoni edhe disa pantallona verore në gardërobën tuaj?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu