Doni të dukeni bukur? Këmisha me jelekë është kombinimi i këtij dimri

Po ecim ngadalë dhe me këmbëngulje drejt dimrit, stinë kur pulovrat e leshta me ngjyra dhe dizajne të ndryshme vijnë për të na përqafuar me ngrohtësi dhe rehati. Një opsion që na bie në sy edhe në pamjet casual, sepse me stilin përkatës mund ta përshtatni me çdo rast që dita të dikton.

Vitin e kaluar më shumë se kurrë, pamë një version ndryshe të pulovrës, veçanërisht jelekët, të cilët ishin veshur me këmisha puplin, kryesisht në ngjyrë të bardhë.

Kontrasti i një pëlhure verore i kombinuar me karakteristikën e ditëve të ftohta i jep një elegancë dhe finesë peizazhit të rëndë dimëror dhe kjo është një nga arsyet më të rëndësishme që fashionistet synojnë ta nderojnë edhe këtë vit këtë look.

Sekreti qëndron tek gjatësia që duhet të ketë këmisha oversize. Sa më gjatë, aq më mirë, kështu që mund të qëndrojë si një fustan, të cilin mund ta zgjidhni lehtësisht për të veshur një palë pantallona të shkurtra, geta të errëta dhe çizme poshtë!

Çfarë ka mbetur? Por sigurisht fotot artistike për të cilat do të jeni gati të pozoni!

Ndjehuni të sigurt përmes krijimeve të imagjinatës dhe identitetit tuaj përmes stilit që do të shpalosni.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu