E gjelbra mente është ngjyra e modës për pranverë-verën 2023, ja disa veshje që nuk duhen ti mungojnë garderobës suaj (FOTO)

E bukur dhe trendy, jeshilja mente është ngjyra që duhet të keni patjetër për pranverë-verë 2023. Ja disa kombinime si ta vishni atë dhe ta përshtasni me ngjyrat e tjera.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu