Ballina Etiketimet Aneksues

Etiketim: aneksues

Thaçi: Të bashkohen pozitë dhe opozitë, kundër planit të Serbisë për...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duke iu referuar dialogut mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, ka deklaruar se është koha që opozita dhe pozita...

Lajmet e fundit