Ballina Etiketimet Armatim serb

Etiketim: armatim serb

Serbët ekspozojnë armët e reja, thonë se do ta frikësojnë të...

Në Abu Dhabi, është hapur ekspozita e trembëdhjetë ndërkombëtare e armëve dhe pajisjeve ushtarake IDEX 2017, ku kapacitetet e tyre janë duke i ekspozuar...

Lajmet e fundit