Ballina Etiketimet Armik

Etiketim: armik

Bale tek Reali ka vëtëm një ‘armik’ që e tremb

Gareth Bale është i vendosur për të ardhmen. Uellsiani la pas një sezon të mbushur me dëmtime duke u kthyer në El Clasico dhe...

Ç’do të bëjë Putini, pa Amerikën si armik?

Debati i fortë mbi ndërhyrjet në kompjutera nga ana e Rusisë, bashkëfajësinë e Kremlinit dhe nëse këto ndërhyrje ndikuan që zgjedhjet të shkonin në...

Lajmet e fundit