Ballina Etiketimet Astriti

Etiketim: astriti

Ahmeti: Astritin e morën në pranga e kthyen në arkivol, e...

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar pas publikimit të raportit të autopsisë për vdekjen e Astrit Deharit, në të cilin thuhet se ai...

Tifozët kuqezi brohorasin në korr: Unë jam Astriti, unë jam Astriti

Tifozët e kombëtares shqiptare kanë qenë protagonistë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit. Kuqezinjtë në pjesën e parë të ndeshjes kanë kujtuar aktivistin e ndjerë...

Lajmet e fundit