Ballina Etiketimet Barazohet

Etiketim: barazohet

Diaspora po bën diferëncën. Sondazhet: Vetëvendosje barazohet me koalicionin PAN

Një numër i madh i mërgimtarëve kosovar nga vendet e BE-së dhe SHBA-ve ka arritur në Kosovës për tu ushtruar të drejtën e tyre...

Lajmet e fundit