Ballina Etiketimet Derpritet evakuimi ne aleppo

Etiketim: derpritet evakuimi ne aleppo

Prishet ujdia, në Aleppo ndërpriten evakuimet

Zhvendosja e civilëve dhe rebelëve në pjesën lindore të Aleppos është pezulluar nga qeveria siriane, e cila akuzon kundërshtarët e saj se kanë shkelur...

Lajmet e fundit