Ballina Etiketimet Doctor honoris cauza

Etiketim: doctor honoris cauza

Universiteti i Stambollit nderon presidentin Bujar Nishani me çmimin “Doctor Honoris...

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, duke theksuar se mbështet luftën e Turqisë kundër terrorit, tha se “Ne jemi me ju dhe në anën tuaj....

Lajmet e fundit