Ballina Etiketimet Erdogani e hapi tunelin

Etiketim: erdogani e hapi tunelin

Projekti i ri i Erdoganit: Tuneli nën ngushticën e Bosforit që...

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan i pari kaloi me automjet përmes tunelit të parë, i cili nën Bosfor e lidh anën evropiane dhe atë...

Lajmet e fundit