Ballina Etiketimet Franceze

Etiketim: franceze

Haradinaj: Mendoj se kjo është seanca e fundit, pasi gjykata…

Gjykata franceze në Kolmar të enjten pritet të marrë një vendim përfundimtar në lidhje me rastin Ramush Haradinaj. Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i partisë...

Lajmet e fundit