Ballina Etiketimet Gjobe

Etiketim: gjobe

Kushdo që fyen presidentin në Kosovë dënohet deri në 5 vjet...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka themeluar një Komision për ndryshimin e Kodit Penal dhe të Procedurës Penale i cili ka kriminalizuar fyerjen dhe...

Shqipëria “ia hedh paq” këtë herë, FIFA na jep vetëm gjobë

Tifozët kuqezi tashmë mund të shohin nga shkallët e stadiumit “Loro Boriçi” ndeshjen kundër Izraelit, pasi FIFA ka vendosur që të mos ndëshkojë FSHF-në...

Lajmet e fundit