Ballina Etiketimet Islamin

Etiketim: islamin

Kristiane Backer e përqafoi Islamin

Dikur e zënur me punë duke intervistuar yjet e rokut dhe këngëtarë të ndryshëm, tani punon për të promovuar mesazhin universal dhe paqësor të Islamit....

Lajmet e fundit