Ballina Etiketimet Jashari

Etiketim: jashari

Rifat Jashari: ‘Humba 56 anëtarë të familjes, po fitova zemrat e...

Në ceremoninë e mbajtur për nder të Epopesë së UÇK-së, Bekim Jashari, kur mori fjalën, citoi disa fjalë të xhaxhait të tij, Rifat Jasharit. Bekimi...

Gjenerali serb tregon se pse e vranë Adem Jasharin me familje...

Gjatë një interviste në emisionin “Vo Centar” të televizionit Alsat-M, ish gjenerali serb, Stevan Gjuroviq, tregoi se sa spiunë kishin dhe sa herë ata...

Tensionohet situata në Kuvend, Dërguti, Hysni Gucatit: Ulu aty, mos fol...

Është tensionuar situata në Kuvendin e Kosovës pas një debati ndërmjet Aida Dërgutit dhe kryetarit të Organizatës se veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, shkruan...

Lajmet e fundit