Ballina Etiketimet Juventus

Etiketim: juventus

Juventus – Real Madrid, formacionet e mundshme pas stërvitjeve të fundit

Juventus dhe Real Madridi i kanë përfunduar edhe stërvitjet e fundit para ndeshjes së madhe finale në Ligën e Kampionëve. Juventusi pritet të startojë me...

Lajmet e fundit