Ballina Etiketimet Kombi kosovar

Etiketim: kombi kosovar

INTERVISTA/ Sali Berisha: Kombi kosovar dhe çfarë di une për zhdukjen...

Ish-Kryeministri Berisha ka dhënë një intervistë për gazetën e Kosovës “Bota Sot” me rastin e 28 Nëntorit duke folur për raportet e tij me...