Ballina Etiketimet Kompanive

Etiketim: kompanive

Kosovë, shuhen operatorët e kompanive telefonike nga Serbia

Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (ARKEP) në Kosovë njofton opinionin publik se që nga data 1 maj 2017 përfundimisht janë ndërprerë të...