Ballina Etiketimet Konsumimi i bukes

Etiketim: konsumimi i bukes

Turqia, shteti që konsumon bukë sa trefishi i peshës së njeriut

Sipas një studimi të mbështetur dhe në të dhënat e librit të rekordëve, shteti i cili konsumon më shumë bukë në botë është Turqia. Sipas...

Lajmet e fundit