Ballina Etiketimet Korea e veriut

Etiketim: korea e veriut

Kim Jong-un gati për luftë – pamje nga stërvitja “më e...

Ushtria e Kim Jong-un tregon se është e përgatitur për luftë duke teksa kanë lansuar raketat, dhe jo vetëm, gjatë një stërvitje, e cila...

Mbretëria e shokut Kim, çfarë duhet të dini rreth Koresë...

Imazhet e reja satelitore sugjerojnë se Koreja e Veriut mund të përgatisë edhe një test tjetër bërthamor – i gjashti në dekadën e fundit...

Kim Jong-un: Kemi gjetur ‘drogën e mrekullisë’ që shëron SIDA-n dhe...

Koreja e Veriut ka krijuar një droge çudibërëse e cila shëron jo vetëm SIDA-n, por edhe kancerin dhe Ebolën, kjo nëse shpallja e fundit...

Lajmet e fundit