Ballina Etiketimet Kufijte

Etiketim: kufijte

Hamasi pranon krijimin e një shteti palestinez brenda kufijve të vitit...

Kryetari i Byrosë Politike të Lëvizja së Rezistencës Islame Hamas, Halid Meshal, ka njoftuar vizionin e ri dhe dokumentin politik të lëvizjes, raporton Anadolu...

Lajmet e fundit