Ballina Etiketimet Kuq

Etiketim: kuq

Rastësi apo jo? Xhaka u ndëshkua nga i njëjti gjyqtar me...

Xhaka është larguar nga loja me të kuq, dhe sërish nga njëjti gjyqtar. Kjo është hera e dytë që Xhaka ndëshkohet me karton të kuq...

Lajmet e fundit