Ballina Etiketimet Kuzhina shqiptare

Etiketim: kuzhina shqiptare

Zbuloni 5 gjërat që i ndodhin trupit nësë konsumoni qepë shpesh...

Qepa është një ndër ushqimet më të përdorura në kuzhinën shqiptare e cila përtej ndjesisë së djegies ju dhuron vlera dhe shëndet. Në vazhdim...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar. Përbërësit: 60...

Kjo është ëmbëlsira më e thjeshtë në botë, pasi ta provoni...

Përgatitja: 1. Tundni 5 të bardhë të vezëve me 5 lugë sheqer, shtoni 5 të verdhë të vezëve, 5 lugë miell, 2 lugë kakao dhe...