Ballina Etiketimet Lindita nikolla

Etiketim: lindita nikolla

Yılmaz: Lënda e gjuhës shqipe, hap për avancimin miqësisë dhe vëllazërisë...

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë e Shqipërisë, Lindita Nikolla, është takuar në Izmir të Turqisë me ministrin turk të Arsimit, İsmet Yılmaz, me...

Lajmet e fundit