Ballina Etiketimet Lufta ne irak

Etiketim: lufta ne irak

Padronët e Luftës në Siri dhe Irak

Historitë tragjike të dy qyteteve të Lindjes së Mesme – Alepos në Siri dhe Mosulit në Irak – tregojnë mungesën themelore të mirëkuptimit në...

Lajmet e fundit