Ballina Etiketimet Luten

Etiketim: luten

Serbët e Kosovës i luten Beogradit: Mos luani me ‘trena’, po...

“Të gjithë ne në jug të Ibrit duam të jetojmë normalisht dhe në paqe, por sa herë që politikanët nxitin tensionet, ne këtu jemi...

Lajmet e fundit