Ballina Etiketimet Maxhar telekom

Etiketim: maxhar telekom

SHBA, Dënohen drejtorët e Maxhar Telekomit për ryshfet ndaj politikanëve të...

Komisioni Amerikan për letra me vlerë publikon se ish drejtorët e Maxhar Telekomit Eleg Shtraub dhe Andras Balog janë pajtuar që të paguajnë gjobë...

Lajmet e fundit