Ballina Etiketimet Ndere

Etiketim: ndere

Presidenti Erdoğan darkë në nder të Hashim Thaçit

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdoğan shtroi darkë në nder të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, raporton Anadolu Agency (AA) Erdoğan dhe Thaçi, pas konferencës...