Ballina Etiketimet Rolls royce

Etiketim: rolls royce

Super-vjedhja: Merr Rolls Royce 120 mijë dollarësh dhe e shet për...

Një shtetas britanik me origjinë arabe, ka bërë një super-vjedhje me anë të një marifeti. Ai i mori Rolls Royce-n një princi arab dhe e...