Ballina Etiketimet Shok

Etiketim: shok

Shok skuadre, por jo edhe kur luajnë kombëtaret! Dzeko kap për...

Rezultati i ndeshjes në kuadër të grupit H ra në plan të dytë pas incidenteve që ndodhën pas përfundimit të takimit. Bosnja-Hercegovina dhe Greqia barazuan...

Lajmet e fundit