Ballina Etiketimet Tallet

Etiketim: tallet

Rusia s’mund të tallet me Perëndimin: NATO-ja armatos rënd Evropën, e...

Ushtria amerikane ka premtuar se do të rris fushëveprimin dhe kompleksitetin e stërvitjeve ushtarake evropiane, si përgjigje ndaj agresionit rus. Në Gjermani për përforcime...

Lajmet e fundit