Ballina Etiketimet Tremb

Etiketim: tremb

Bale tek Reali ka vëtëm një ‘armik’ që e tremb

Gareth Bale është i vendosur për të ardhmen. Uellsiani la pas një sezon të mbushur me dëmtime duke u kthyer në El Clasico dhe...