Ballina Etiketimet Tronditese

Etiketim: tronditese

Dëshmia tronditëse e Soros: Unë hebreu që në moshën 14-vjeçare bashkëpunova...

Makina çnjerëzore naziste shkaktoi katastrofa shoqërore dhe barbari të paimagjinueshme. Ndër të tjera, nazistët kryen edhe një nga gjenocidet më të mëdha në historinë...

Tronditëse, parashikohet një tjetër tragjedi para Kupës së Botës

Ai kishte parashikuar 6 muaj më parë tragjedinë e skuadrës së Chapecoense por askush nuk e mori seriozisht. Tani parashikuesi i famshëm brazilian parashikon...