Ballina Etiketimet Ushtria koreane

Etiketim: ushtria koreane

Kim Jong-un gati për luftë – pamje nga stërvitja “më e...

Ushtria e Kim Jong-un tregon se është e përgatitur për luftë duke teksa kanë lansuar raketat, dhe jo vetëm, gjatë një stërvitje, e cila...