Ballina Etiketimet Veri

Etiketim: veri

Serbët në veri votojnë me letërnjoftime të Serbisë

Serbët e veriut të Kosovës po votojnë pa u penguar në komunat Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut, me letërnjoftime të vendbanimeve në Kosovë, të...

Ja si serbët e penguan Mustafën, dhe si mbrohej ai në...

Njësia më elitare e Policisë kishte zbarkuar në veri. Në zonën midis Zveçanit e Leposaviqit po e ruajnë shefin e Qeverisë, Isa Mustafën, që...

Gjuriqi, fyen Mustafën: Kryeministri krahinor kontrabandohet nga NATO në veri

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, është tallur sot me bllokadën që serbët e veriut i kanë bërë eskortës...

Lajmet e fundit