Ballina Etiketimet Vezoret te femrat

Etiketim: vezoret te femrat

Këto simptoma të kancerit të vezoreve nuk duhet t’i injoroni kurrsesi

Sipas Shoqatës Amerikane të Kancerit, më shumë se 22 mijë femra janë prekur nga kanceri këtë vit dhe më shumë se 14 mijë kanë...