Ballina Etiketimet Vrane

Etiketim: vrane

Gjenerali serb tregon se pse e vranë Adem Jasharin me familje...

Gjatë një interviste në emisionin “Vo Centar” të televizionit Alsat-M, ish gjenerali serb, Stevan Gjuroviq, tregoi se sa spiunë kishin dhe sa herë ata...