Ballina Etiketimet Xhevdet pozhari

Etiketim: xhevdet pozhari

Berisha: Nuk ka burrëri dhe as karakter, tregon edhe për dosjen...

Aleksandër Vucici është presindeti serbomadh më rusofil në historinë e Beogradin, madje më rusofil sesa vetëm Millosheviqi. Kështu e ka kualifikuar presidentin aktual të...

Lajmet e fundit