Ballina Etiketimet Xhihadiste

Etiketim: xhihadiste

1750 xhihadistë janë kthyer në Evropë

Një e treta e 5000 xhihadistëve evropianë të cilët udhëtonin për të luftuar në Siri dhe Irak janë kthyer tashmë në Evropë me një...