Ballina Etiketimet Zhgenjye

Etiketim: zhgenjye

Ronaldo i zhgënjyer se Bale u rikthye me gol? (VIDEO)

Real Madridi fitoi ndaj Espanyolit me rezultat 2-0, ndërsa golat u shënuan nga Alvaro Morata dhe Gareth Bale. Takimi vazhdon të komentohet për reagimin e...

Lajmet e fundit