.. C
 
 
25.02.2018
Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

Shikoni si manovron me ekskavator ky katërvjeçar (VIDEO)

Disa fëmijë thjesht ëndërrojnë të punojnë në ndërtimtari dhe frymëzohen nga personazhi i filmit të animuar “Bob ndërtuesi”, derisa tjerët preferojnë të gërmojnë si ky djalosh nga Kina. Ky fëmijë është parë duke manovruar me...

E mbajti vezën mbi zjarr dhe më pas e futi në ujë të ftohtë,...

Këtë eksperiment do të dëshironi ta provoni në shtëpi pasi që ta shikoni videon që zgjatë një minutë. Bëhet fjalë për një “shtresë të argjendtë të krijuar rreth vezës”. Fillimisht e merrni vezën dhe e...

Nguli 38 gozhda me kokën e tij (VIDEO)

John Ferrer e thërrsin edhe “kokë çekiç”, dhe këtë aftësi e ka treguar në një shfaqje në televizionin Italian. Ky njeri nga Bostoni theu rekordin botëror në librin Gines, kur me kokë nguli 38 gozhda...

A mund t’i gjeni 12 ushtarët britanikë të fshehur në xhungël? (FOTO – VIDEO)

Një fotografi interesante e publikuar në internet në të cilën 12 ushtarë britanikë janë të fshehur në xhungël, ka bërë që shumë njerëz ta mbajnë kokën me duar. Në fotografi janë të fshehur 12 ushtarë...

Kur përplaset një makinë e vitit 1997 dhe një e 2015-tës, diferenca është e...

Euro NCAP ka simuluar ndeshjen e shumë veturave në 20 vitet e fundit, në mënyrë që të ngritë nivelin e sigurisë. Për të shënuar dy dekada të angazhimeve, kompania e ka lansuar një video ku...

Ky është qeni më inteligjent në botë (VIDEO)

A keni parë ndonjëherë qen që dëgjon kaq shumë? Ai pret për kaq kohë, torturën e pronarit të tij për topin të mos e merr si të këtillë, shkruan lajmi.net Pronari i thotë të kthehet prapa,...

Aterime më të frikshme se në këtë aeroport nuk keni parë kurrë (VIDEO)

Keni menduar ndonjëherë se disa aterime të aeroplanëve mund të jenë shumë të rezikshme dhe fatale? Atëherë pasi të shikoni këtë video do të bindeni se ka shumë "aeroporte" të tilla që nuk plotësojnë...

Me sytë që i dalin vendit, adoleshenti bëhet sensacion në internet (FOTO – VIDEO+16)

Një adoleshent është bërë sensacion në internet, pasi ka zbuluar se si mund të nxjerrë sytë nga vendi për më shumë se 10 milimetra. Nxënësi Ahmed Khan ka zbuluar se posedon një talent të veçantë...

Qentë heronj shpëtojnë gruan nga vdekja duke u përballur me gjarprin kobra (VIDEO)

Thonë se qeni është miku më i mirë i njeriut, e kjo video e vërteton edhe njëherë këtë shprehje. Një gjarpër, kobra, 2.5 metra i gjatë kishte hyrë në oborrin e një shtëpie në Phitsanoluk...

Një ndër ikjet më Spektakolare nga Burgu i sigurisë së lartë (VIDEO)

Ikja më spektakolare nga burgu ndonjëherë është ajo e vitit 1962, nga burgu i sigurisë më të lartë ndonjëherë – Alkatraz. Modeli i ri kompjuterik tani sugjeron se nëse ata ikën gjatë mesnatës, ishin në...

Lajmet e fundit