20:35 - 13 October, 2017

Hidhet shorti për Ligën e Ko...

Pas përfundimit të eliminatoreve të Botërorit “Rusi 2018”, UEFA ka saktësuar ndarjen e Kombëtar...
18:05 - 13 October, 2017

Lorik Cana për bashkëshorten...

Në një intervistë për emisioni “Opinion” ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana ka rrëfyer për ek...
10:31 - 13 October, 2017

Lorik Canës i vjen oferta e ...

Lorik Cana i ka dhënë fund karrierës së tij si futbollist. Ish-kapiteni legjendar i Shqipërisë ...
09:20 - 12 October, 2017

Cristiano Ronaldo dhuron gja...

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo e ka dëshmuar disa herë vetën e tij në kauzat bamirëse. ...
21:12 - 11 October, 2017

Messi me një het-trik histor...

Atëherë kur Argjentina kishte më së shumti nevojë për Lionel Messin ai shfaqet dhe atë në mënyr...
19:14 - 11 October, 2017

Ilda Bejleri çmend trajnerin...

Ilda Bejleri duket se ka bërë sërish të njëjtën gjë. Si edhe më parë, Ilda e ka trullosur paksa...
15:15 - 11 October, 2017

Presidenti i Federatës së Ar...

Chiqui Tapia, presidenti i Federatës së Argjentinës, ka falënderuar Lionel Messi për kualifikim...
00:07 - 11 October, 2017

19 ekipe nga 32, këto janë s...

Deri tani 19 skuadra e kanë të sigurt kalimin në Botërorin 2018 ë do të zhvilohet në Rusi. Gjit...
20:56 - 10 October, 2017

Izrael-Spanjë, tifozi me thi...

Një episod që mund të kishte pasoja tragjike u regjistrua në “Tedi Stadium” të Jeruzalemit në n...

Të ngjashme

Në fokus