Ballina Etiketimet 18 vjec ne itali

Etiketim: 18 vjec ne itali

Itali/ Qeveria jep 500 euro për ditëlindjen e çdo 18-vjeçari, arsyeja...

Në një kohë të tillë ku teknologjia dhe dixhitalizimi duken sikur janë shëndërruar në varësi, librat janë pak e më pak të lexuar. Aq...

Lajmet e fundit