Ballina Etiketimet 500 euro

Etiketim: 500 euro

Itali/ Qeveria jep 500 euro për ditëlindjen e çdo 18-vjeçari, arsyeja...

Në një kohë të tillë ku teknologjia dhe dixhitalizimi duken sikur janë shëndërruar në varësi, librat janë pak e më pak të lexuar. Aq...

Lajmet e fundit