Ballina Etiketimet A je

Etiketim: a je

Ibrahimi: O Ali Ahmeti, a je hiq burrë, apo jo? (VIDEO)

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Zeqirija Ibrahimi, ka kritikuar ashpër, siç tha ai, metodat enveriste të BDI-së që përmes presionit dhe shantazheve t’i fitojë zgjedhjet....