Ballina Etiketimet A po ndjehet jetime BDI

Etiketim: a po ndjehet jetime BDI

BDI-ja ‘jetime’ pa Nikolla Gruevskin kryeministër

Ngjarjet e dy viteve të fundit në Maqedoni sollën të papritura dhe të padëshiruara qoftë për popullin, qoftë për partitë në pushtet. E gjitha...

Lajmet e fundit