Ballina Etiketimet Adem jashari

Etiketim: adem jashari

Vetëvendosje, e vetmja parti politike që gjen dyert e hapura te...

Delegacioni i prirë nga kryetari Visar Ymeri, deputetja, Aida Dërguti, deputeti Albin Kurti e kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka qëndruar edhe në dhomën...

Heroi kombëtar Adem Jashari jeton në memorien e qytetarëve të Stambollit

Dëshmori Adem Jashari i cili shkroi emrin në histori gjatë Luftës Çlirimtare të Kosovës, përkujtohet edhe në parqet e zonave Bayrampaşa-s dhe Pendik-ut në...

Lajmet e fundit