Ballina Etiketimet Ajtene qamili

Etiketim: ajtene qamili

Studiuesja dhe profesoresha universitare Ajtene Qamili e promovon librin “Perla gjuhësore”

Në hapësirat e Shtëpisë së Kulturës, “Koço Racin” në Shkup, mbrëmë u promovua libri “Perla gjuhësore” nga studiuesja dhe profesoresha universitare Ajten Hajdari –...

Lajmet e fundit